Drewno opałowe


drewno opałowe
Firma RAFO informuje, że nie prowadzi sprzedaży drewna bezpośrednio na placu! Sprzedaż realizowana jest tylko z dostawą naszym transportem do klienta.

Metr przestrzenny (popularny kubik) - miara objętości stosowana przy szacowaniu przestrzeni potrzebnej do transportu towarów. W leśnictwie stosunkowo ściśle związana z kubikiem: w jednym metrze przestrzennym drewna (w postaci kloców przeznaczonych na opał lub do papierni) znajduje się zazwyczaj około 0,65 kubika drewna, to znaczy 0,65 metra sześciennego tego surowca.

Metr przestrzenny w odniesieniu do innych towarów ściśle zależy od ich właściwości, opakowania, sposobu składowania i transportowania itp. W szczególności na przykład metr przestrzenny mebli (w meblarstwie miara ta dosyć często jest również stosowana) ma całkiem inną masę i charakter wówczas, kiedy meble są przechowywane lub transportowane w częściach, a inną - gdy są już poskładane w całość.

źródło:  wikipedia

Rafo oferuje najlepsze ceny oraz wszechstronną i kompleksową ofertę. Sprzedajemy tylko dobrze przygotowane drewno. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zrealizujemy każde zamówienie, oraz dostosujemy się do indywidualnych potrzeb.

Dla zamówień od 4mp oferujemy gratis transport dla Rzeszowa i okolic. Dla stałych klientów rabaty.

Zamówienia można składać pod numerem telefonu 512 190 444

Dąb

Drewno liściaste twarde o grubej korze. Wysokokaloryczne.

Dąb

Buk

Drewno liściaste twarde, charakteryzujące się cienką korą. Wysokokaloryczne.

Dąb

Grab

Drewno liściaste o największej kaloryczności i gęstości po wysuszeniu, najlepiej i najdłużej się pali, pozostawiając niewiele popiołu. Posiada najwyższą wartość opałową.

Dąb

Brzoza

Drewno liściaste, dobre do palenia, zawiera małą ilość substancji smolistych. Wysokokaloryczne.

Dąb